rek


Tarot kartlarınız açılmıştır.Destedeki çıkan kartın kendisi ile birlikte anlamları yanlarında sıralanmıştır...

Açılan Kartınızın Anlamları


TILSIM ASI
Önünüze çikan firsatlarin degerini çok iyi bildiginizi ve olanaklardan yararlamak için elinizden gelen her seyi yapmaya hazir oldugunuzu gösterin. Sizi mutluluga ulastiracak derin bir iliskiye gireceginizi müjdeler. Kimseden yardim beklemeyin. Degerlendirmelerinizi kendiniz yapin.
KILIÇ KRALIÇESI
Hayatin tadini çikariyorsunuz. Iliskinizde ise unutulmaz anlar yasayacaksiniz. Içten ve canli duygulariniz partnerinizle olan yakinliginizi artiracak. Yaraticiliginiz had safhada. Kendinizden ve yasaminizdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek.
JOKER
Joker, yeni deneyimler kazanilacagi yeni bir is alanina girilecegini gösterir. Ögrenme isteginiz ve merakiniz yeni isinizi çabuk kavramanizi saglayacak. Ancak güven ve basari ile ilgili görüslerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Yasaminizda karsiniza çikacak yenilikler sizi sasirtacak. Yeniliklere ön yargili yaklasim göstermenize gerek yok. Karsilastiginiz yenilikler kasisinda saskinliginizi ve merakinizi gizlemeyin. Açik olun. Çekinmeyin ve isteklerinizi belirtin. İçgüdülerinize kulak verin. Bilgiçlik taslamayin. Aksine, oldugunuz gibi gözükmek size, arti puanlar kazandiracak ve çevrenizden anlayis, destek göreceksiniz.Tekrar falınıza bakabilmek için:
https://www.tarotfal.net/uc-kart-tarot/
rek